בילוי ופנאי - כל מסיבה חגיגה אמיתית

באולינג שערי חדרה הינו מרכז ייחודי מסוגו הכולל 3 מתחמים שונים המתאגדים לעולם של גיבוש, תחרות, חוויה קולינרית והווי חברתי. המרכז הינו חוויה לכל המשפחה, המשלב בילוי, תרבות, והנאה לצד מגוון פעילויות אירועים, הופעות ומשחקים מבוקר ועד לילה מתחם הבאולינג שערי חדרה כולל אולם למשחקי באולינג גדול שמכיל 16 מסלולים מקצועיים ובנוסף עוד 6 מסלולים מיני באולינג המיועדים לילדים קטנים.

ליגות

ליגת הבית, ליגת נוער, ליגת סניורים, ליגה למקומות עבודה, ליגות לאוכלוסייה עם מוגבלויות בכל הרמות , ילדים נוער ובוגרים. ליגת יונפיינד (שילוב של שחקני נבחרת ושחקן עם צרכים מיוחדים). כמו כן תחרויות מקומיות אזוריות, ארציות ובין לאומיות.

חוגים

לילדים , נוער, בוגרים ולבעלי צרכים מיוחדים, בחסות ה"עמותה למשחקים מיוחדים". החוגים מתקיימים במתכונת שבועית. כמו כן מתקיימות פעילות שבועית קבועה למוסדות תמיכה לקהילה מוגבלת
לרישום וקבלת פרטים לחוג עבור אנשים עם צרכים מיוחדים נא לפנות אל:
reuvensd@soi.org.il

ימי הולדת

בואו לחגוג אצלנו את מסיבת יום ההולדת באווירה ייחודית המשלבת משחק באולינג עם שתייה, ארוחה מותאמת לגיל החוגג, תוספות של ברד, שערות סבתא, חטיפים. בנוסף ניתן לשלב אטרקציות של שימוש בחלק מהמשחקייה וקולנוע 7 ממדים מוזיקה ועוד.

מסלולים לילדים

מיני באולינג: 6 מסלולים חדשים המותאמים לגיל צעיר (3 שנים) ומהווה חוויה לכל המשפחה, כדורים קטנים וקלים, מסלול קצר

משחקים ואטרקציות לילדים

חדר הקרנות עם שישה מושבים להקרנת מגוון רחב של סרטונים לחווית תלת ממד החל מסרטים לילדים עד לסרטי אימה למבוגרים. אולם משחקי ארקדיה: משחקי אלקטרונים הכוללים שלל משחקים חדישים 2020.

 

מסעדה ובר קפה

מקום נוח ונעים לקפה ארוחות קלות וארוחות משפחתיות בשילוב של המסלולי הבאולינג מסביב. מגוון רחב מהתפריט, ניתן להזמין מנות לאיסוף עצמי.

אירועים פרטיים, לחברות ומוסדות

מיקום לעריכת ערבי גיבוש כולל מסלולים נפרדים, בתחושת VIP. נתן לשלב ארוחות עם שף צמוד לתפריט יוקרתי

מועדון לקוחות

אפשרות להצטרף למועדון ATB המקנה שלל הנחות ומבצעים

פייסבוק

טוויטר

אינסטגרם

בר/מסעדה - חוויה קולינרית וחברתית

מקום נוח ונעים לקפה ארוחות קלות וארוחות משפחתיות בשילוב של המסלולי הבאולינג מסביב. מגוון רחב מהתפריט, ניתן להזמין מנות לאיסוף עצמי.

אירוע בראנצ'

מבחר סלטים לפי בחירה

מבחר סלטים לפי בחירה

מבחר סלטים לפי בחירה

תפריט נשנושים

חוויה של טעמים

כתובת

רחוב פקיעין 1, קניון שערי חדרה

שעות הפתיחה:

א' - ד': 10.00-23.30
ה' - ש': 10.00-24.00

אימייל

all4fun@netvision.net.il

טלפון

04-6222575

פקס

04-6222557